Hydraulický agregát a hydraulické bloky, dva hydrogenerátory poháněné elektromotory.

Hydraulický agregát tvoří ocelová svařovaná nádrž o objemu 1500dm3 v barevném provedení dle požadavku zákazníka. Nádrž je opatřena 2ks čistících vík, optickým stavoznakem s teploměrem pro vizuální kontrolu stavu oleje a jeho teploty.

O provozní teplotu se stará elektrický stavoznak kombinovaný s termostatem. Filtrační a chladící jednotka sestává z hydrogenerátoru poháněná elektromotorem. Tento hydrogenerátor nasává kapalinu z nádrže a přes vzduchový chladič a zpětný filtr jej vrací zpět do nádrže. Chladič má vlastní pohon ventilátoru.

Hlavní pohonná jednotka sestává ze dvou hydrogenerátorů poháněných elektromotory. Hydrogenerátor umožňuje regulaci na konstantní tlak. Celá sestava hydrogenerátor + elektromotor je umístěna na víku nádrže pomocí pružných lišt. Hlavní hydrogenerátory jsou pojištěny pojistným ventilem montovaným v řídícím bloku hydrogenerátorů. V tomto bloku je dále tlakový snímač pro každý z hydrogenerátorů a manometr pro kontrolu tlaku s možností odpojení. Blok je dále vybaven zpětnými ventily pro každý z hydrogenerátorů. Na výtlačné větvi každého z hydrogenerátorů je tlakový filtr.

Hydraulické bloky jsou ocelové a veškeré ventily jsou vybaveny konektory pro napětí 24VDC a proporcionální ventily jsou vybaveny řízením 4-20mA.