Projektování

Navrhujeme a vyrábíme stroje, specializujeme se na vývoj, konstrukci a výrobu jednoúčelových strojů a linek, které se sériově nikde na světě nevyrábí. Za dobu více než 15 let jsme vyvinuli přes 50 unikátních řešení převážně pro automobilový a zpracovatelský průmysl. Konstruujeme prototypy, provádíme technické výpočty a simulace dynamického chování.

Projektování

Konstrukce a technické výpočty

Dobrá konstrukce je nejdůležitější součástí dobře fungujícího stroje. Naše konstrukční činnost je prováděna v programu Solid Works 2016. Všechny důležité uzly našich zařízení jsou kontrolovány metodou MKP v programu Cosmos.

Konstrukce

Servis

Nedílnou součástí vývoje a výroby je také poskytování servisu. Zajišťujeme servisní činnosti, modernizace a repase starších zařízení a celků, servis hydrauliky, pneumatiky, hydraulických válců, bloků apod. Pro tyto případy disponuje širokou nabídkou servisních úkonů jako jsou:

  • diagnostika hydraulických systémů měřícím systémem HYDAC HMG 3000
  • měření dynamiky
  • repase a opravy hydraulických válců
  • opravy hydraulických rozvodů a pohonů stavebních strojů
  • komplexní záruční i pozáruční servis a poradenství
  • výroba hydraulických hadic na míru

 

servis 1servis2

Školení

Specializujeme se na odborná školení pro techniky a servisní pracovníky i obsluhu a údržbu z oblasti hydraulické techniky, která se provádí v našich prostorách nebo přímo u zadavatele. Školení vzhledem k velkým zkušenostem našich lidí v oboru je přizpůsobené požadavkům a potřebám objednatele.

skoleni

 

Prodej hydraulických a pneumatických komponentů

Prodej hydraulický a pneumatických komponentů. Abychom pro Vás zajistili jejich včasné dodávky s nejvyšší možnou variabilitou a pružností, vytvořili jsme odpovědné zázemí v podobě prodejního oddělení.